Про Ліцей

ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

Загальна інформація

Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – приватний заклад освіти європейського формату для навчання учнів з 1-го по 11-й класи. У дошкільному підрозділі навчаються діти від 3-х до 6-ти років. Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій заснований Чернівецьким православним богословським інститутом, найдавнішим вищим навчальним закладом Буковини, свого часу – центром богословської освіти для всієї Південно-Східної Європи. А це щонайвдаліше вказує на збереження та сприйняття тих кращих освітніх традицій, здобутків світового рівня визнання, практичної реалізації унікальних перспектив дидактичного потенціалу освітнього процесу, всього того, що в наш час є вкрай потрібним заради духовно здорового світоглядного та інтелектуального формування молодого покоління.

Модель Ліцею сучасна та результативна, оскільки забезпечує і обов’язкову державну програму, і високий стандарт потрібних у житті умінь, навичок і компетенцій учнів.

Ліцей підпорядковується Міністерству освіти і науки України, працює за його програмними вимогами, пропонує всім учням навчання згідно з навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Поряд із тим, програма Ліцею концептуально доповнює Державний компонент і робить освіту унікальною, якісною, сучасною та універсальною. Допомагаючи учням досягти високих результатів, ми для них відкриваємо двері до найпрестижніших університетів світу. Це – ключ до успішного майбутнього.

Створюючи Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, ми ставили собі за мету – забезпечити всі умови для того, аби учні вільно почали говорити англійською та німецькою мовами.

Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій активно співпрацює з Британською Міжнародною Школою в Україні, що є не лише прямою ознакою, підтвердженням взаємної навчальної паритетності, а й засвідченням високого рівня та якості надання освітніх послуг. Ліцей забезпечує посилене вивчення англійської, німецької мов та комп’ютерних технологій. Ми поставили собі за мету – створити всі умови, щоб ліцеїсти почали вільно розмовляти і мислити англійською та німецькою мовами, сформували надійний фундамент свого професійного майбутнього у сфері ІТ. Ми розробили унікальну програму навчання для повного занурення в англомовне та німецькомовне середовище (в т.ч. і з носіями мови).

Система освіти спрямована на подвійний результат: державна програма плюс навички та компетенції, які потрібні в житті.

Навчання проводиться українською, німецькою та англійською мовами.

По закінченні Ліцею учні отримують документи державного зразка: випускники 4-го класу – свідоцтво про початкову загальну середню освіту, 9-го класу – свідоцтво про базову загальну середню освіту, випускники 11-го класу – свідоцтво про повну загальну середню освіту та міжнародний сертифікат з англійської та німецької мов.

Допомагаючи Вашій дитині досягти високих результатів, ми для неї відкриваємо двері до найпрестижніших університетів світу. Це – ключ до успішного майбутнього.

Наприкінці кожного року учням видаються табелі з оцінками та сертифікати трьома мовами про закінчення відповідного класу.

Чернівецький Ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – дружнє і динамічне освітнє середовище, до якого учні залучаються та заохочуються творчими, кваліфікованими вчителями, що піклуються про них.

Ліцей підпорядковується Міністерству освіти і науки України, працює зайого програмами і пропонує всім учням, починаючи з початкової школи та закінчуючи старшими класами, навчання за навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти та науки України. Всі учні після складання іспитів отримують свідоцтва державного зразка.

Наш Ліцей пишається своєю дружньою атмосферою. Взаємоповага і толерантність забезпечують високоякісний освітній процес для всіх учнів.

Викладання за державною програмою здійснюється двома мовами – українською та англійською. Навчальний план передбачає вивчення предметів науково-природничого циклу, гуманітарних наук, інформаційних технологій, предметів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, англійської та німецької мов.

Ліцей має гарну матеріально-технічну базу, що включає в себе сучасне обладнання навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, бібліотеку, фізичну та хімічну лабораторії, кабінет художньої праці. Заняття спортом та різноманітна позакласна робота – невід’ємна та дуже важлива частина шкільного життя. Після уроків учні мають можливість відвідувати гуртки, факультативи, клуби за інтересами, подорожувати по Україні та за її межами.

Ліцей пропонує транспортні послуги для учнів.

Керівництво Ліцею

Протоієрей Георгій Соб’ят

Посада: директор школи

ОСВІТА: Одеська духовна семінарія (1976–1980). Московська духовна академія (1983–1987). Аспірантура при Московській духовній академії (1987–1990). Докторантура при православному богословському факультеті Бухарестського університета (1994–19997).

Січкар Павло Леонідович

Посада: педагог-адміністраторОСВІТА: Чернівецький промислово-економічний технікум (спеціальність “Автоматизація виробничих процесів”) (2002–2006). Чернівецький православний богословський інститут (2001–2007). Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність “Фізична та біомедична електроніка”) (2006–2009). Афінський національний університет імені Іоанна Каподістрія (спеціальність “Лінгвістика”) (2010–2017).

Сушко Віктор Степанович

Посада: педагог-адміністраторОСВІТА: Миколаївське духовне училище (1999–2001). Чернівецький православний богословський інститут (2001–2006). Київська духовна семінарія (2003–2005). Київська духовна академія (2005–2009). Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність “Релігієзнавство”) (2004–2009). Салонікійський національний університет імені Арістотеля (спеціальність “Середньовічна та новогрецька філологія”) (2009–2015).

Січкар Олена Леонідівна

Посада: педагог-адміністраторОСВІТА: Вище професійне училище №3 м.Чернівці (1990–2002). Чернівецький православний богословський інститут (2004–2010). Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича (спеціальність “Філологія”) (2011–2012). Афінський національний університет імені Іоанна Каподістрія (спеціальність “Педагогіка”) (2012– 2017).

Матеріально-технічна база

У 2017 році побудований триповерховий навчальний корпус площею 1050 м 2 за адресою м. Чернівці, вул. Краматорська, 1-В, де налічується 14 лекційних аудиторій і 3 спеціалізовані лабораторії. Функціонують сучасно обладнані бібліотека, актовий зал, кухня, їдальня. У навчальному закладі є дві комп’ютерні аудиторії і центр новітніх інформаційних технологій, які з’єднані локальною мережею і підключені до глобального мережевого простору Internet.

Для забезпечення активного молодіжного дозвілля облаштований дозвіллєво- відпочинковий осередок у мальовничому місці Карпат, де створені необхідні умови для гірського відпочинку впродовж усього року.

З 2018 року в надзвичайно красивій місцині Буковинських Карпат функціонує відпочинковий комплекс загальною площею 300 м2 (урочище “Затинь”, Чернівецька обл.). Він розташований на місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих.

Двоповерховий дерев’яний архітектурний ансамбль комплексу зведений на мальовничій залісненій території високогір’я Буковинських Карпат із неперевершеним краєвидом і чудовою гірською панорамою.

На першому поверсі головної будівлі відпочинкової зони молодіжного комплексу в Карпатах розміщені невеличкий зал, кухня, столова, кімнати відпочинку. На другому поверсі облаштовані спальні кімнати та санітарні об’єкти.

Відпочинковий комплекс огорнений густими лісами та стрімкими гірськими схилами. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.

Технічне оснащення

Для навчання учням надаватимуть портативні комп’ютери, планшети, інтерактивні смартдошки, плазми, швидкісний безпровідний Інтернет (Wi-Fi), мультиборди в кожному класі, програма Mytest, система Classroom Management, Prezzi, Easy Show.

Ліцей забезпечить посилене вивчення англійської, німецької мов та комп’ютерних технологій.

Наші вчителі – висококваліфіковані фахівці міжнародного класу і носії англійської, німецької мов – подбають про те, щоб забезпечити реальне зростання навчальних навичок та їх чітких практичних результатів, а не просто формальне накопичення балів.

В умовах англомовного міжнародного середовища учні здобудуть належну академічну підготовку, навчаться творчо і критично мислити, засвоять англійську на рівні носіїв мови та усвідомлять себе частиною світової спільноти.

Учні Ліцею отримують свідоцтво згідно з державними стандартами програми України та міжнародний сертифікат з англійської та німецької мов.

Ліцей формуватиме навички, необхідні для успішної самореалізації в суспільстві.

Саме тому програма навчання старшої школи спрямована на:

– відвідування освітніх заходів, наукових центрів, бізнес-центрів (лабораторний практикум, лекції, відкриті заходи);

–  підготовку до вступу в кращі університети світу;

–  можливість отримання міжнародної атестації;

–  проєктну й дослідницьку діяльність;

–  індивідуальні навчальні плани;

–  зміцнення фізичного здоров’я та розвиток природних даних.

 

Основні принципи навчання:

 1. Втілити в навчання наукову та технічну культури; підвищити роль англійської та німецької мов; розвивати викладання нелінгвістичних дисциплін англійською та німецькою мовами ; забезпечити “профорієнтацію” учнів.
 2. Інтенсивне навчання іноземної мови усіх учнів забезпечить їх інструментом для спілкування, розширить світогляд і стане невід’ємною частиною справжньої освіченої людини.
 3. Програма Ліцею доповнить Державний компонент і зробить освіту учнів унікальною, якісною, сучасною та універсальною.

Упродовж навчання, відповідно до індивідуального розвитку учня, ми вводимо навчання деяких предметів іноземними мовами.

Випускники зможуть отримати, крім основних документів про освіту, міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською та німецькою мовами.

Ми поставили собі за мету – створити всі умови, щоб учні Ліцею почали вільно розмовляти і мислити англійською та німецькою мовами.

 

«ПРАКТИКА! ПРАКТИКА! І ще раз ПРАКТИКА»! – ось девіз наших занять. Адже читаючи книги, слухаючи лекції, вміщуючи дієслова в різних формах у різні граматичні таблиці, Ви отримуєте багато інформації, але... не вчитеся говорити! Саме тому на кожному занятті Ви будете відточувати майстерність діалогу, викладу своїх думок, проведення дискусій, рухаючись поступово зростаючи. А це означає – невпинно набувати практичних навичок у вмінні вільно висловлювати свої думки англійською, легко здолаєте мовний бар’єр, навіть більше – навчитесь думати англійською та німецькою!

Знання з практичної граматики подаються у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики навчання дозволять перетворити вивчення іноземної мови та комп’ютерних технологій у захоплюючий процес.

Ми хочемо, щоб Ви розмовляли англійською красиво, правильно, різноманітно, а майстерність, як відомо, полягає в деталях!

 

Лінгвістичні принципи  роботи Ліцею:

 

 1. БАГАТО ПРАКТИКИ НА УРОКАХ.

На заняттях ми робимо основний акцент на розмовну мову, а також намагаємось приділяти велику увагу практичній граматиці. Ми допоможемо Вам запам'ятати розмовні шаблони, які Ви будете постійно закріплювати на практиці.

 

 1. ПРОГРАМИ ВИВЧЕННЯ МОВИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ.

  Почавши навчання на одному з рівнів, Ви будете поступово підніматися вище по сходинках нашої навчальної програми, яка розроблена як для початківців, так і для бажаючих удосконалити свій рівень.

 

 1. УРОКИ З УКРАЇНСЬКИМИ, АНГЛІЙСЬКИМИ ТА НІМЕЦЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ!

На основних заняттях зі студентами працюють українські викладачі. Для закріплення кожного уроку, слухачі можуть скористатися додатковим уроком з англійським і німецьким викладачами. Тільки той, для кого мова є рідною, зможе наблизити Вашу вимову до ідеальної. Це робить нашу англомовну та німецькомовну практику максимально ефективною.

 

 1. ЗАХОПЛЮЮЧІ РОЗМОВНІ ЗАНЯТТЯ,

ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ РІВНЮ.

Для слухачів початкових рівнів пропонуються безкоштовні розмовні заняття з українськими викладачами. Лексика і теми підібрані відповідно до досліджуваних граматичних тем на основних заняттях. Слухачі середніх і високих рівнів мають можливість відвідувати розмовні заняття з англійськими та німецькими викладачами.

 

 1. ВІДЕОКЛАСИ 5 РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ.

Щодня пропонується перегляд фільмів англійською та німецькою  мовами. Сам процес перегляду передбачає його поділ на сегменти, лексика яких детально аналізується, а сам фільм обговорюється на занятті! Розбір лексичних шаблонів і мовних кліше у живій розмовній мові гарантований!

 

 1. БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА РЕПЕТИТОРА.

Кожен слухач Ліцею може користуватися допомогою репетитора без додаткової оплати. Це допоможе у випадках, якщо Ви пропустили заняття або бажаєте просто повторити тему.

 

 1. СПІЛКУВАННЯ НА РІЗНІ ТЕМИ ВКЛЮЧНО З АНГЛІЙСЬКИМИ ТА НІМЕЦЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ.

Ми розробили для Вас унікальну програму навчання для повного занурення в англомовне та німецькомовне середовище з носіями мови.

 

Якщо Ваша мета вільно говорити англійською та німецькою мовами, тоді наша програма саме для Вас!

 

Головні інновації, впроваджені в навчальний процес:

 • використання комп’ютерних технологій;
 • унікальна ділова економічна гра;
 • інформаційно-комп’ютерні тренінги;
 • розробка і впровадження кращих у світі освітніх технологій, адекватних рівню

 

передових стандартів;

 • тренінги життєвих умінь;
 • ділова соціально-політична гра;
 • творчі проєкти.

Ми пропонуємо

Послуги, що надаються школою, є гарантом безпеки, здоров’я та комфорту:

 1. Розвозка.
 2. Сніданок, обід та підвечірок.
 3. Медичне обслуговування.
 4. Кваліфікований та доброзичливий персонал.
 5. Зручно облаштовані класи.
 6. Різноманітні шкільні заходи та екскурсії.
 7. Сучасна бібліотека.
 8. Комп’ютерна зала з доступом до мережі Інтернет.
 9. Мультимедійна зала.
 10. Найсучасніші кабінети хімії, біології та фізики.
 11. Інтерактивні дошки у класах.
 12. Відкритий баскетбольний майданчик.
 13. Відкритий волейбольний майданчик.
 14. Обладнаний кабінет музики.
 15. Обладнаний кабінет малювання.
 16. Багатонаціональний учнівський склад.
 17. Батьківський портал.
 18. Консультації спеціалістів

У Ліцеї реалізуються захопливі проєкти, кейси, практикуми та тренінги. Проводяться ексклюзивні уроки бізнесу, спадщини, щастя, відповідальності, особистісного зростання.

Наших учнів оточує домашня атмосфера і доброзичливий мікроклімат. Наш Ліцей повного дня, де учні перебувають з 8:00 до 18:00.

Харчування: триразове, вітамінізоване і збалансоване. Це забезпечується за рахунок роботи власного штату кваліфікованих кухарів та постачання сертифікованих продуктів.

Шкільний трансфер представлено автобусами, які курсують за спеціальними маршрутами вранці і ввечері, а також возять дітей на виставки, в музеї, спортивні секції та інші активності.

Медичне обслуговування учнів проводять лікар-педіатр і медсестра.Акцент робиться на підготовку учнів до майбутньої кар›єри, критичного мислення та позитивного вирішення всіх життєвих питань.

Найпередовіше у світі – це прагнення виростити в дитині, поряд з розумовим інтелектом IQ, ще й емоційний інтелект EQ, який відображається в спілкуванні, почуттях, уяві і комунікабельності. Для цього в ліцеї організована насичена програма.

Ліцей допомагає учням реалізувати свій потенціал, вчитися реалізовувати складні завдання і розвивати риси та навички, потрібні для досягнення успіху в глобальному світі.

 • Свою місію ми бачимо в тому, щоб батьки були задоволеними і щасливими, діти розумними і здоровими, а вчителі – творчо одухотвореними.
 • Створюємо середовище, в якому абсолютно все сприяє розвитку дитини.
 • Використовуємо тактику безконфліктного менеджменту.
 • Дорожимо своєю репутацією.

Дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ Ліцею приймає дітей віком від 3-х до 6-ти років. Дітям, для яких англійська чи німецька не є рідними мовами, зазвичай вистачає двох років у дитсадку та підготовчому класі, щоб здобути необхідний рівень володіння ними вище середнього. Це дозволяє їм розвивати соціальні навички та успішно навчатися в межах навчальної програми. Вивчення іноземних мов найкраще розпочинати з раннього дитинства. Це дозволяє у майбутньому продовжити якісне навчання. Поглиблене вивчення англійської та німецької мов, індивідуальний підхід до дитини, всебічний розвиток – основні принципи роботи дошкільного підрозділу Ліцею. Для дітей створені всі умови, щоб їм було максимально зручно та комфортно.

 • Початкова школа
 • Початкова школа – найбільш відповідальний період у житті дитини. Тому школа закладає в своїх вихованців те, що буде розвиватися і зміцнюватися з віком. Діти опановують комплекс компетенцій, спрямованих на формування особистості. Вчимо аналізувати, порівнювати, виділяти головне, розв›язувати проблему, здібності, здат- ність до самовдосконалення, вміння бути відповідальним, самостійним. Плекаємо ба- жання творити і співпрацювати те, з чим дитині необхідно увійти в цей світ. Випускники початкової школи отримують свідоцтво про початкову середню освіту згідно з українською програмою.
 • Базова школа
 • Заняття проходять в комфортних для сприйняття інформації групах – не більше 15 дітей. Навчання проводиться українською та англійською мовами. Вчителі використовують природну цікавість дітей і прищеплюють бажання вчитися. Процес навчання в Ліцеї цікавий і захоплюючий.

Учні не просто вивчають інформацію, а формують власну точку зору і знаходять шляхи вирішення питань.

З самого раннього віку ми вчимо бути незалежними і самостійними в прийнятті рішень.

Отримуємо диплом

Випускники 9-го класу отримують свідоцтво про базову середню освіту відповідно до загальноукраїнської програми.

Крім того, учні застосовують засвоєні знання в творчих проєктах, які розробляють самостійно, вибираючи актуальну проблему з реального життя, і захищають їх перед широкою аудиторією.

Профільна школа

Учні профільної школи навчаються й отримують свідоцтво згідно з державними стандартами програми України, м іжнародний сертифікат з англійської, німецької мов.

Ліцей формує навички, необхідні для успішної самореалізації в суспільстві. Саме тому програма навчання профільної школи спрямована на:

– відвідування освітніх заходів, наукових центрів, бізнес – центрів (лабораторний практикум, лекції, відкриті заходи);

– підготовку до вступу в кращі університети світу;

– можливість отримання міжнародної атестації;

– проєктну й дослідницьку діяльність;

– індивідуальні навчальні плани;

– зміцнення фізичного здоров’я і розвиток природних даних.

З нами вчитися легше

Випускник Ліцею отримує свідоцтво українського стандарту.

Лідер із конкуретноспроможними навичками і знаннями, готовий до подальшого просування і самореалізації. Здатний на прийняття відповідальних рішень і готовий стати частиною світової спільноти видатних особистостей, які змінюють світ.

КОНЦЕПЦІЯ НАВЧАННЯ

Проєкт, над яким працює Ліцей, був розроблений освітньою спільнотою, в якому команда викладачів відіграє ключову роль.

Тема: “Поліпшення освіти: довіра та досконалість”.

Проєкт, над яким працює Ліцей, включає елементи, визначені та впроваджені в рамках співпраці з освітніми партнерами.

Проєкт довгостроковий, охопить від 3 до 4 навчальних років (2022/2025). Для реалізації проєкту розроблено чіткий графік.

Проєкт регулярно коригується в залежності від проміжних результатів.

Основні принципи Проєкту:

 1. Педагогіка та освіта
 • втілити в навчання наукову та технічну культури, починаючи з початкової школи
 • підвищити роль англійської мови в багатомовній програмі;
 • розвивати викладання нелінгвістичних дисциплін англійською, німецькою мовами;
 • забезпечити “профорієнтацію» учнів.
 1. Допоміжні структури
 • організувати навчання та персональну допомогу новоприбулим дітям.
 1. Культура
 • визначити стратегічну роль загальноосвітнього навчального закладу в Україні та в світі;
 • виховувати свідомих, відповідальних, достойних поваги громадян;
 • розвиток міжнародних партнерських відносин.
 1. Освіта вчителів
 • сприяти підготовці вчителів до використання новітніх цифрових і комп’ютерних технологій;
 • організовувати професійну підготовку викладачів для кращого застосування європейських освітніх практик;
 • інтегрувати в навчально-виховний процес освітні реформи, впроваджені міністерством освіти України.
 1. Обладнання
 • обладнати класи для всіх навчальних рівнів;
 • розвивати канали комунікації.

Навчання у Ліцеї здійснюється за програмою, яка дає можливість:

 • використовувати адаптовані міжнародну та українську навчальні програми;
 • здійснювати двомовне викладання англо-українського типу, починаючи з першого класу;
 • вивчати англійську мову з першого класу;
 • вивчати німецьку з п’ятого класу;
 • розвивати культуру та вивчати мистецтво в усіх класах;
 • відкривати учням полікультурне середовище;
 • розвивати міжкультурну комунікацію;
 • формувати критичне мислення;
 • розвивати самостійність.

Навчальна програма передбачає також індивідуальну допомогу, яка спрямова- на на досягнення кожним учнем Ліцею успіху в навчанні.

Якості учня-випускника:

– інформований та освічений;

– креативний;

– допитливий;

– самостійний в навчанні;

– спроможний критично та креативно мислити;

– здатний приймати розсудливі рішення;

– виражає свої ідеї, спілкується кількома мовами;

– відповідальний за свої вчинки, чесний, має глибоке почуття справедливості та поваги до інших;

– відкритий, толерантний до цінностей і традицій інших народів;

– сміливий, мужній;

– відкритий до втілення нових ідей;

– готовий захищати свої переконання;

– розвинений інтелектуально, фізично та емоційно;

– спроможний оцінювати та розуміти свої слабкі сторони.

Якщо ваша дитина стане учнем нашого Ліцею

 • Ви швидко відчуєте результати індивідуалізації навчання та орієнтації на Вашу дитину.
 • Турботу про навчання та всебічний і гармонійний розвиток Вашої дитини Ліцей бере на себе.
 • Інтенсивне навчання іноземних мов усіх дітей забезпечить їх інструментом для спілкування, розширить світогляд і стане невід’ємною частиною справжньої освіченої людини.
 • Програма Ліцею доповнить Державний компонент і зробить освіту Вашої дитини унікальною, якісною, сучасною та універсальною.
 • Ви побачите, як змінюється Ваша дитина, потрапивши в середовище, де домінує висока мотивація до навчання.
 • Ви завжди зможете отримати найсвіжішу інформацію про свою дитину з рук саме тих людей, які найкраще її знають, яким вона найбільше довіряє, – кураторів, психологів та викладачів.
 • Ви звільните багато часу, тому що не будете водити школяра на „гуртки”, бо саме ті гуртки, що потрібні Вашому сину або доньці, працюють у нашому Ліцеї.
 • Ваші діти зможуть знаходитись в Ліцеї протягом цілого дня (з 8 ранку до 18 години).
 • Ви не будете турбуватися про харчування Вашої дитини, оскільки в Ліцеї воно корисне, смачне та дієтичне.
 • Ми турбуємося про здоров’я Ваших дітей. Наш надійний партнер – медичний центр щорічного профілактичного обстеження – надасть повний звіт про стан здоров’я дитини, визначи групу здоров’я, дієту та групу навантаження з фізичної культури в Ліцеї.
 • Саме для Вашої дитини створюється індивідуальний план навчання, що включає уроки класичні, уроки індивідуальні, заняття з розвиваючих програм, заняття з логопедом, психологом, відвідування гуртків.
 • Протягом навчання, відповідно до індивідуального розвитку дитини, ми вводимо навчання деяких предметів іноземними мовами.
 • Випускники зможуть отримати, крім основних документів про освіту, міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень володіння іноземними мовами.
 • Випускники Ліцею знатимуть відповідь на питання: ”А що ти вмієш?”, тому що протягом шкільного життя працюватимуть над дослідницькими і творчими проєктами, самі обиратимуть профілі навчання в Ліцеї, отримають можливість мовної практики за кордоном, участі в міжнародних грантових програмах.
 • Ми пропонуємо корисні навчальні сервіси для батьків, можливість вивчення англійської мови, психологічні тренінги та семінари, навчання в Арт-студії та IT- школі.