Матеріально-технічна база

Для забезпечення активного молодіжного дозвілля облаштований дозвіллєво- відпочинковий осередок у мальовничому місці Карпат, де створені необхідні умови для гірського відпочинку впродовж усього року.

З 2018 року в надзвичайно красивій місцині Буковинських Карпат функціонує відпочинковий комплекс загальною площею 300 м2 (урочище “Затинь”, Чернівецька обл.). Він розташований на місцевості, яка вважається однією з найбільш екологічно чистих.

Двоповерховий дерев’яний архітектурний ансамбль комплексу зведений на мальовничій залісненій території високогір’я Буковинських Карпат із неперевершеним краєвидом і чудовою гірською панорамою.

На першому поверсі головної будівлі відпочинкової зони молодіжного комплексу в Карпатах розміщені невеличкий зал, кухня, столова, кімнати відпочинку. На другому поверсі облаштовані спальні кімнати та санітарні об’єкти.

Відпочинковий комплекс огорнений густими лісами та стрімкими гірськими схилами. Це – унікальне за красою, оздоровчими можливостями й географічним положенням місце, придатне для відпочинку як у літній, так і в зимовий час.