ВСТУП ДО ЛІЦЕЮ

Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – приватний заклад освіти європейського формату для навчання учнів з 1-го по 11-й класи. У дошкільному підрозділі навчаються діти від 3-х до 6-ти років. Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій заснований Чернівецьким православним богословським інститутом, найдавнішим вищим навчальним закладом Буковини, свого часу – центром богословської освіти для всієї Південно-Східної Європи. А це щонайвдаліше вказує на збереження та сприйняття тих кращих освітніх традицій, здобутків світового рівня визнання, практичної реалізації унікальних перспектив дидактичного потенціалу освітнього процесу, всього того, що в наш час є вкрай потрібним заради духовно здорового світоглядного та інтелектуального формування молодого покоління.

Ліцей підпорядковується Міністерству освіти і науки України, працює за його програмними вимогами, пропонує всім учням навчання згідно з навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Поряд із тим, програма Ліцею концептуально доповнює Державний компонент і робить освіту унікальною, якісною, сучасною та універсальною. Допомагаючи учням досягти високих результатів, ми для них відкриваємо двері до найпрестижніших університетів світу. Це – ключ до успішного майбутнього.

Крім того, заклад освіти має дуже хорошу матеріально-технічну базу: триповерховий навчальний корпус площею 1050 м2, актовий зал, сучасну бібліотеку, кухню, їдальню, спальні кімнати, медпункт, сучасне обладнання навчальних кабінетів, дві комп’ютерні авдиторії та центр новітніх інформаційних технологій, Internet, інтерактивні дошки у класах, відкритий спортивний майданчик та ін. Безумовно, саме в нашому Ліцеї учні отримають усі можливості для здобуття повної загальної середньої освіти, стануть духовно та всебічно інтелектуально розвинутими особистостями.

Дошкільний підрозділ Ліцею приймає дітей віком від 3-х до 6-ти років. Дітям, для яких англійська чи німецька не є рідними мовами, зазвичай вистачає двох років у дитсадку та підготовчому класі, щоб здобути необхідний рівень володіння ними вище середнього. Це дозволяє їм розвивати соціальні навички та успішно навчатися в межах навчальної програми. Вивчення іноземних мов найкраще розпочинати з раннього дитинства. Це дозволяє у майбутньому продовжити якісне навчання. Поглиблене вивчення англійської та німецької мов, індивідуальний підхід до дитини, всебічний розвиток – основні принципи роботи дошкільного підрозділу Ліцею. Для дітей створені всі умови, щоб їм було максимально зручно та комфортно.

Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій активно співпрацює з Британською Міжнародною Школою в Україні, що є не лише прямою ознакою, підтвердженням взаємної навчальної паритетності, а й засвідченням високого рівня та якості надання освітніх послуг. Ліцей забезпечує посилене вивчення англійської, німецької мов та комп’ютерних технологій. Ми поставили собі за мету – створити всі умови, щоб ліцеїсти почали вільно розмовляти і мислити англійською та німецькою мовами, сформували надійний фундамент свого професійного майбутнього у сфері ІТ. Ми розробили унікальну програму навчання для повного занурення в англомовне та німецькомовне середовище (в т.ч. і з носіями мови).

Після закінчення Ліцею, учні отримують документи державного зразка: свідоцтво про початкову, базову, повну загальну середню освіту та міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською та німецькою мовами. Якщо бажаєте, щоб Ваша дитина навчилася вільно говорити англійською та німецькою мовами, тоді навчальна програма нашого Ліцею саме для Вас!

Ліцей є навчальним закладом цілодобового перебування. Заняття проходять у комфортних для сприйняття інформації групах (не більше 15 дітей). Ліцеїсти забезпечуються триразовим, вітамінізованим та збалансованим харчуванням і житлом з усіма побутовими зручностями. Ліцей пропонує транспортні послуги для учнів. На базі навчального закладу організовано хор, різноманітні творчі гуртки.

Якщо Ваша дитина стане учнем нашого Ліцею

Ви швидко відчуєте результати індивідуалізації навчання та орієнтації на Вашу дитину. Турботу про навчання та всебічний і гармонійний розвиток Вашої дитини Ліцей бере на себе. Інтенсивне навчання іноземних мов усіх дітей забезпечить їх інструментом для спілкування, розширить світогляд і стане невід’ємною частиною справжньої освіченої людини. Програма Ліцею доповнить Державний компонент і зробить освіту Вашої дитини унікальною, якісною, сучасною та універсальною. Ви побачите, як змінюється Ваша дитина, потрапивши в середовище, де домінує висока мотивація до навчання. Ви завжди зможете отримати найсвіжішу інформацію про свою дитину з рук саме тих людей, які найкраще її знають, яким вона найбільше довіряє, – кураторів, психологів та викладачів. Ви звільните багато часу, тому що не будете водити школяра на „гуртки”, бо саме ті гуртки, що потрібні Вашому сину або доньці, працюють у нашому Ліцеї.

Ваші діти зможуть знаходитись в Ліцеї протягом цілого дня (з 8 ранку до 18 години або цілодобово). Ви не будете турбуватися про харчування Вашої дитини, оскільки в Ліцеї воно корисне, смачне та дієтичне. Ми турбуємося про здоров’я Ваших дітей. Наш надійний партнер – медичний центр щорічного профілактичного обстеження – надасть повний звіт про стан здоров’я дитини, визначи групу здоров’я, дієту та групу навантаження з фізичної культури в Ліцеї. Саме для Вашої дитини створюється індивідуальний план навчання, що включає уроки класичні, уроки індивідуальні, заняття з розвиваючих програм, заняття з логопедом, психологом, відвідування гуртків. Протягом навчання, відповідно до індивідуального розвитку дитини, ми вводимо навчання деяких предметів іноземними мовами.

Випускники зможуть отримати, крім основних документів про освіту, міжнародні сертифікати, що підтверджують рівень володіння іноземними мовами. Випускники Ліцею знатимуть відповідь на питання: ”А що ти вмієш?”, тому що протягом шкільного життя працюватимуть над дослідницькими і творчими проєктами, самі обиратимуть профілі навчання в Ліцеї, отримають можливість мовної практики за кордоном, участі в міжнародних грантових програмах. Ми пропонуємо корисні навчальні сервіси для батьків, можливість вивчення англійської та німецької мов, психологічні тренінги та семінари, навчання в Арт-студії та IT- школі.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В,

тел: +38(0372) 51-53-64; + 38050-204-75-30, + 38068-533-53-30. chernivtsilyceum@gmail.com;

Website: http://lyceum.cpbi.info;

https://www.facebook.com/privatelyceum/; https://www.instagram.com/chernivtsilyceum/.