Основні принципи навчання

Упродовж навчання, відповідно до індивідуального розвитку учня, ми вводимо навчання деяких предметів іноземними мовами.

Випускники зможуть отримати, крім основних документів про освіту, міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською та німецькою мовами.

Ми поставили собі за мету – створити всі умови, щоб учні Ліцею почали вільно розмовляти і мислити англійською та німецькою мовами.

«ПРАКТИКА! ПРАКТИКА! І ще раз ПРАКТИКА»! – ось девіз наших занять. Адже читаючи книги, слухаючи лекції, вміщуючи дієслова в різних формах у різні граматичні таблиці, Ви отримуєте багато інформації, але... не вчитеся говорити! Саме тому на кожному занятті Ви будете відточувати майстерність діалогу, викладу своїх думок, проведення дискусій, рухаючись поступово зростаючи. А це означає – невпинно набувати практичних навичок у вмінні вільно висловлювати свої думки англійською, легко здолаєте мовний бар’єр, навіть більше – навчитесь думати англійською та німецькою!

Знання з практичної граматики подаються у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики навчання дозволять перетворити вивчення іноземної мови та комп’ютерних технологій у захоплюючий процес.

Ми хочемо, щоб Ви розмовляли англійською красиво, правильно, різноманітно, а майстерність, як відомо, полягає в деталях!

Лінгвістичні принципи роботи Ліцею:

1. БАГАТО ПРАКТИКИ НА УРОКАХ.

На заняттях ми робимо основний акцент на розмовну мову, а також намагаємось приділяти велику увагу практичній граматиці. Ми допоможемо Вам запам'ятати розмовні шаблони, які Ви будете постійно закріплювати на практиці.

2. ПРОГРАМИ ВИВЧЕННЯ МОВИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ. Почавши навчання на одному з рівнів, Ви будете поступово підніматися вище по сходинках нашої навчальної програми, яка розроблена як для початківців, так і для бажаючих удосконалити свій рівень.

3. УРОКИ З УКРАЇНСЬКИМИ, АНГЛІЙСЬКИМИ ТА НІМЕЦЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ!

На основних заняттях зі студентами працюють українські викладачі. Для закріплення кожного уроку, слухачі можуть скористатися додатковим уроком з англійським і німецьким викладачами. Тільки той, для кого мова є рідною, зможе наблизити Вашу вимову до ідеальної. Це робить нашу англомовну та німецькомовну практику максимально ефективною.

4. ЗАХОПЛЮЮЧІ РОЗМОВНІ ЗАНЯТТЯ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ РІВНЮ.

Для слухачів початкових рівнів пропонуються безкоштовні розмовні заняття з українськими викладачами. Лексика і теми підібрані відповідно до досліджуваних граматичних тем на основних заняттях. Слухачі середніх і високих рівнів мають можливість відвідувати розмовні заняття з англійськими та німецькими викладачами.

5. ВІДЕОКЛАСИ 5 РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ.

Щодня пропонується перегляд фільмів англійською та німецькою мовами. Сам процес перегляду передбачає його поділ на сегменти, лексика яких детально аналізується, а сам фільм обговорюється на занятті! Розбір лексичних шаблонів і мовних кліше у живій розмовній мові гарантований!

6. БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА РЕПЕТИТОРА.

Кожен слухач Ліцею може користуватися допомогою репетитора без додаткової оплати. Це допоможе у випадках, якщо Ви пропустили заняття або бажаєте просто повторити тему.

7. СПІЛКУВАННЯ НА РІЗНІ ТЕМИ ВКЛЮЧНО З АНГЛІЙСЬКИМИ ТА НІМЕЦЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ.

Ми розробили для Вас унікальну програму навчання для повного занурення в англомовне та німецькомовне середовище з носіями мови.

  • використання комп’ютерних технологій;
  • унікальна ділова економічна гра;
  • інформаційно-комп’ютерні тренінги;
  • розробка і впровадження кращих у світі освітніх технологій, адекватних рівню
  • передових стандартів;
  • тренінги життєвих умінь;
  • ділова соціально-політична гра;
  • творчі проєкти.

Про Ліцей

Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій у співпраці з Британською Міжнародною Школою в Україні – унікальна школа вивчення англійської мови та ІТ.

Головною “родзинкою” нашого Ліцею є те, що тут викладатимуть висококваліфіковані українські та британські викладачі. Погодьтеся, ніхто не знає англійську краще від тих, хто розмовляє цією мовою з народження, тих, для кого вона рідна. Найкращі учні проходитимуть атестацію із знання англійської мови у Британській Міжнародній Школі в Україні. Учні, які виявлять високий рівень знань англійської мови, відповідно до вимог навчальної програми Великої Британії, отримають англійський міжнародний атестат про середню освіту.

Створюючи Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, ми ставили собі за мету – забезпечити всі умови для того, аби учні вільно почали говорити англійською та німецькою мовами.

Чернівецький ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – приватний Ліцей європейського формату для навчання дітей з 1-го по 11-й класи.

Модель Ліцею сучасна та результативна, оскільки забезпечує і обов’язкову державну програму, і високий стандарт потрібних у житті умінь, навичок і компетенцій учнів.

Система освіти спрямована на подвійний результат: державна програма плюс навички та компетенції, які потрібні в житті.

Навчання проводиться українською, німецькою та англійською мовами.

По закінченні Ліцею учні отримують документи державного зразка: випускники 4-го класу – свідоцтво про початкову загальну середню освіту, 9-го класу – свідоцтво про базову загальну середню освіту, випускники 11-го класу – свідоцтво про повну загальну середню освіту та міжнародний сертифікат з англійської та німецької мов.

Допомагаючи Вашій дитині досягти високих результатів, ми для неї відкриваємо двері до найпрестижніших університетів світу. Це – ключ до успішного майбутнього.

Наприкінці кожного року учням видаються табелі з оцінками та сертифікати трьома мовами про закінчення відповідного класу.

Чернівецький Ліцей іноземних мов, комп’ютерних наук та інформаційних технологій – дружнє і динамічне освітнє середовище, до якого учні залучаються та заохочуються творчими, кваліфікованими вчителями, що піклуються про них.

Ліцей підпорядковується Міністерству освіти і науки України, працює за
його програмами і пропонує всім учням, починаючи з початкової школи та закінчуючи старшими класами, навчання за навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти та науки України. Всі учні після складання іспитів отримують свідоцтва державного зразка.

Наш Ліцей пишається своєю дружньою атмосферою. Взаємоповага і толерантність забезпечують високоякісний освітній процес для всіх учнів.

Викладання за державною програмою здійснюється двома мовами – українською та англійською. Навчальний план передбачає вивчення предметів науково-природничого циклу, гуманітарних наук, інформаційних технологій, предметів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, англійської та німецької мов.

Ліцей має гарну матеріально-технічну базу, що включає в себе сучасне обладнання навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, бібліотеку, фізичну та хімічну лабораторії, кабінет художньої праці. Заняття спортом та різноманітна позакласна робота – невід’ємна та дуже важлива частина шкільного життя. Після уроків учні мають можливість відвідувати гуртки, факультативи, клуби за інтересами, подорожувати по Україні та за її межами.

Ліцей пропонує транспортні послуги для учнів.