УЧНІВСЬКІ ГУРТКИ

Чернівецький ліцей іноземних мов, компютерних наук та інформаційних технологій організував молодіжний, освітній, виховний, культурний, творчий та відпочинковий майданчик у формі “Учнівських гуртків”.

До плідної співпраці запрошуємо учнівську молодь!

Мета діяльності

Метою діяльності “Учнівських гуртків” є налагодження тісних освітніх контактів з обдарованою творчою молоддю міста та області. Усебічного розвитку творчих здібностей і професійного самовизначення молодих людей, що сприятиме зростанню їх інтелектуального рівня та духовно-морального оздоровлення.

Наші пріоритети:

1) індивідуальний підхід і сприяння інтелектуальному та духовному розвитку кожної  дитини;

2) поглиблення знань із різних галузей науки;

3) стимулювання дітей до самостійної наукової роботи;

4) допомога у професійному самовизначенні відповідно до інтересів і здібностей;

5) налагодження науково-творчих зав’язків учнівської молоді.

Навчання у малокомплектних групах

Навчально-виховний процес здійснюється у малокомплектних групах диференційовано (відповідно до віку, індивідуальних можливостей, зацікавленостей, нахилів, здібностей) із залученням усього спектра активних та інтерактивних методів навчання, застосуванням новітнього технічного оснащення, використанням різних організаційних форм роботи: лекційні, практичні, індивідуальні заняття, уроки, конкурси, творчі зустрічі, навчально-тематичні екскурсії, літні школи та ін.

Основні напрями роботи у гуртках

У структурі “Учнівських гуртків” працюють п’ять гуртків:

1) біблійний (Біблійна історія, Закон Божий);

2) мистецький (музичне мистецтво, диригентство, хоровий спів, малювання, художня вишивка, різьбярство);

3) іноземних мов (англійська, німецька, грецька, церковнословянська мови);

4) комп’ютерних наук (комп’ютерні системи та мережі, технології програмування (зокрема, розробка програмного забезпечення, обслуговування програмних систем і комплексів), інформаційні системи (розробка та обслуговування систем, баз даних і знань), комп'ютерна графіка, макетування та верстка, internet-технології);

5) фізичної культури, спорту і здоров'я людини.

Допомога у виборі майбутньої професії

Набуті знання в “Учнівських гуртках” позитивно впливають на успішність у шкільному навчанні, допомагають визначитися з майбутньою професією в ранньому віці. Діти стають більш самостійними та ініціативними, а постійна зайнятість корисною та улюбленою справою торує шлях до їх наукового і професійного вдосконалення. Такі діти вступають до закладів вищої освіти, володіючи великим багажем знань і практичних навичок із чітко визначеної (відповідно до здібностей) наукової та освітньої галузі.

Заняття для місцевих і приїжджих учнів

Слухачами “Учнівських гуртків” можуть бути учні міста та області. Бажаючі навчатися в “Учнівських гуртках” можуть приїжджати у Чернівці на заняття, які проводяться щовихідних, в суботні і недільні дні з 10:00 до 13:00 год. Гнучкий графік дозволяє вибрати зручний час для занять не лише на вихідних, а й у будні дні.

Ліцей забезпечує учням комфортні умови проживання в корпусі, де розміщуються навчальні й спальні кімнати, бібліотека, читальний зал, кухня, їдальня. Організоване триразове харчування.

Учні, які засвоять весь комплекс освітніх компонентів програми навчання в “Учнівських гуртках”, після закінчення отримають свідоцтво (європейського зразка).    

За детальнішою інформацією звертатися за адресою:

58004, м. Чернівці (мікрорайон “Роша”), вул. Краматорська, 1-В,

тел.: +38(0372) 51-53-64; +38050-204-75-30, +38068-533-53-30.

chernivtsilyceum@gmail.com;

Website: http://lyceum.cpbi.info;

https://www.facebook.com/privatelyceum/; https://www.instagram.com/chernivtsilyceum